Pievienojies ēku apsekošanai 11. aprīlī – Kauguru kultūras nams

Projekta laikā 2018. un 2019. gadā Jūrmalas pilsētā norisināsies dažādas aktivitātes. Pirmā no tām – 11. aprīlī plkst. 18.00 aicinām interesentus uz tikšanos Kauguru Kultūras namā. Sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes speciālistiem būs iespēja ar termokameru apsekot daudzdzīvokļu ēku vājās vietas un pārliecināties, kur ēkas termoizolācija ir visvājākā un kur ēka zaudē siltumu. Pastaiga ar termokameru tiks organizēta kvartālā starp Nometņu, Skolas ielu, Talsu šoseju un Raiņa ielu. Lūgums iepriekš pieteikties pie Jūrmalas pilsētas pašvaldības energopārvaldnieka Valda Ratnika, rakstot uz e-pasta adresi valdis.ratniks@jurmala.lv. Ja interese būs liela, tiks rīkotas ēku apsekošanas arī citās Jūrmalas pilsētas daļās.